آموزش طراحی مهر خاتم با فتوشاپ

آموزش طراحی مهر خاتم با فتوشاپ

آموزش طراحی مهر خاتم با فتوشاپ

صفر تا صد طراحی مهر خاتم

آموزش ویژه و غیر رایگان

آموزش طراحی مهر خاتم با فتوشاپ - صفر تا صد

در این تمرین قصد دارم از ابتدا تا انتها طراحی یک مهر خاتم را در فتوشاپ انجام دهم.تکنیک ها ساده است ، اما زمانی ساده است که آنها را بدانیم. صفر تا صد طراحی مهر خاتم در این بخش به شما کمک خواهد کرد که طرح های متفاوتی را درست کنید و همیشه از آنها برای ساخت و طراحی مهر خاتم در پروژه هایتان بکار ببرید.شما حتی می توانید با یادگیری این تکنیکها به قبول سفارشات برای طراحی این نوع مهر بپردازید و منبع درآمدی را از طریق طراحی مهر خاتم بدست بیاورید.در این تمرین به چگونگی ساخت یک شکل مهر خاتم به صورت حرفه ای می پردازیم و آن را تبدیل به یک براش می کنیم و به این ترتیب می توانیم همیشه آن را داشته باشیم و در تمام کارهای طراحی مهر خاتم از آن استفاده کنیم.در تمرین توضیح می دهیم که چگونه فرمِ مهر خاتم را به فرم اصلی که در واقعیت می بینیم تبدیل کنیم.دو نوع مهر خاتم را با یکدیگر طراحی می کنیم و یک نوع هم با حاشیه ی تذهیبی طراحی مهر خاتم را انجام خواهیم داد.

آموزش طراحی مهر خاتم با فتوشاپ - صفر تا صد 5

تعدادی براش که ملزوماتِ طراحی مهر خاتم می باشد را آماده کرده ام که در کنار فایل ویدیویی قرار داده ام و میتوانید از آنها به راحتی استفاده کنید.اگر این براش ها را داشته باشید به سرعت می توانید یک مهر خاتم را طراحی کنید و به مشتری خود تحویل دهید.در این تمرین توضیحی درباره ی فرمت قابل ارائه به مهر ساز هم داده می شود.

آموزش طراحی مهر خاتم با فتوشاپ - صفر تا صد

نمونه های زیر نیز با استفاده از همین تکنیکها ساخته و طراحی شده است.شما حتی می توانید با افکت دادن به مهر خاتم آن را به نوعی به عنوانِ آواتارِ شخصیِ خود در حسابهای کاربریتان در شبکه های اجتماعی بکار ببرید که این روز ها در میان کاربران ، کاربرد های زیاد و متنوعی دارد.

آموزش طراحی مهر خاتم با فتوشاپ - صفر تا صد

آموزش طراحی مهر خاتم با فتوشاپ - صفر تا صد

آموزش طراحی مهر خاتم با فتوشاپ - صفر تا صد

اگر از آن دسته افرادی هستید که نیازی به آموزش طراحی مهر خاتم ندارید و دوست دارید از براش های حرفه ای و آماده با کیفیت بالا استفاده کنید و کارهایتان را سریع پیش ببرید میتوانید از بسته ی ویژه ی براشهای ما استفاده کنید.برای دیدن توضیحاتِ در مورد بسته ی براشهای آماده به لینک زیر بروید.

براش آماده برای طراحی مهر خاتم با فتوشاپ

و برای خریدِ اموزش ویدیویی طراحی مهر خاتم در ادامه میتوانید اقدام به خرید کنید.

این تمرین از تمرین های پرمیوم و غیر رایگان سایت می باشد که می توانید مشخصات فایلی که خریداری می کنید را در لیست زیر ببینید.

مشخصات فایلهای آموزش

  • ۱ پارت ویدیویی پرمیوم
  • فایلهای تکسچر مورد نیاز برای آموزش با بالاترین کیفیت
  • براش های اختصاصی آماده شده طراحی مهر خاتم ، در کنار فایل ها به صورت رایگان
  • کیفیت فول اچ دی ۱۰۸۰ ویدیوی آموزش
  • حجم پکیجِ کامل همه ی فایلها ۱۳۷ مگابایت
  • قیمتِ این پکیج ویژه ی آموزشی۱۳۰۰۰ تومان می باشد.

برای تهیه ی این پکیج از لینک زیر استفاده فرمایید.

لطفا قبل از خرید ویدیوی معرفی ابتدایی این تمرین را در زیر ببینید.

محصولات دیگر در فروشگاه

پاسخی بگذارید